로고

Website Under Construction
아파트핀
로그인 회원가입
자유게시판

رولزرویس اسپکتر کوپه برقی_ لوکس ترین خودروی جاده

페이지 정보

profile_image
작성자 Bernadine
댓글 0건 조회 11회 작성일 24-09-24 03:44

본문

رولزرویس اسپکتر کوپه الکتریکی
رولز رویس عدم نیاز به کدر کردن دستان خود در پمپ بنزین تنها اولین لوکس در رولزرویس اسپکتر است و جزئیات منحصر به فرد در این مدل خاص، اولین مدل تمام برقی این خودروساز سفارشی.
سرعت آنی و قدرت باورنکردنی آن ممکن است جایگاه دوم را در فهرست چشمگیرترین چیزهای این خودرو، که یکی از شگفت انگیزترین و لذت بخش ترین خودروهای الکتریکی در جاده ها نیز هست، به خود اختصاص دهد. قدرت 577 اسب بخار و گشتاور 664 پوند فوت به این خودرو احساس یک کشتی مجلل در فضا را می دهد.
اما سرعت و قدرت بخش مهمی از تجمل واقعی هستند، همانطور که توجه به جزئیات جزئی، بهترین مواد و متفکرانه ترین لمس ها. The Spectre ناامید نمی کند. این خودرو با وجود برقی بودن، بیشتر یک رولزرویس است که با برق کار می کند تا یک خودروی الکتریکی با جزئیات سفارشی.
شاید بزرگترین کوپه دو در روی چرخ هنگامی که به یک کوپه دو در فکر می کنیم، ممکن است به چیزی کوچکتر فکر کنیم. یک بنتلی کانتیننتال یا مرسدس-ای ام جی SL 63. اما با 18 فوت طول، اسپکتر نه تنها بزرگتر از کوپه معمولی است، بلکه در واقع طولانی تر از اکثر SUV ها است، اندازه ای که برای مطابقت با کیفیت سواری و فضای مورد انتظار رانندگان رولزرویس لازم است. . برای انجام این کار، رولز رویس اسپکتر را بر روی همان پلتفرم شاسی بلند کولینان و فانتوم قرار داد.
اطلاعات بیشتر برای شما اپل آیفون 16، آیفون 16 پرو تاریخ انتشار: گزارش جدید استراتژی فوق العاده ای را فاش می کند: «پسران در لیست 10 ویدیوی برتر آمازون پرایم با نمایشی جدید از تخت سقوط کردند آیا فصل 3 «خانه اژدها» وجود خواهد داشت؟ در اینجا چیزی است که درباره فصل بعدی باید بدانید نتیجه یک کابین جادار برای چهار سرنشین، فضای پا زیاد، حتی در صندلی عقب، و یک محفظه بار بزرگ برای قرار دادن چمدان چهار نفره است.
و درب‌های لولایی عقب بسیار بلند که برای سهولت در ورود طراحی شده‌اند، مخصوصاً زمانی که توسط نوکر باز می‌شوند. این درب ها سوار شدن به صندلی عقب را نیز آسان می کنند. اما اگر رولزرویس در مورد طراحی آن قدر متفکر نبود، ممکن است بسته شدن آنها چالشی باشد. خوشبختانه، درب‌های اتوبوس برقی هستند و دو روش هندزفری برای بستن آن‌ها ارائه می‌دهند: یک دکمه را روی کنسول مرکزی فشار دهید، یا در نمونه راننده، ترمز را فشار دهید و درب راننده به طور خودکار بسته می‌شود.
نمایی از صندلی راننده رولزرویس اسپکتر
خودروی سوپر لوکس اسکاتی ریس با توجه به راننده طراحی شده است اکثر مدل‌های رولزرویس به همان اندازه برای سرنشینان صندلی عقب ساخته شده‌اند. در Phantom که درست نیست. در حالی که صندلی‌های عقب، صندلی‌های سطلی، کنترل‌های تهویه هوا و سایر ویژگی‌ها صندلی‌ها را راحت می‌کنند، با این حال، احساس می‌کنید در صندلی عقب یک خودروی دو در هستید.
سرنشینان صندلی جلو، اما به هیچ وجه متوجه کمبود صندلی عقب بزرگ نمی شوند. این کابین مانند رولز رویس‌های دیگر ظریف و جادار است، با فضای پا و سر و کنترل‌هایی که در نوک انگشتان شما هستند. آنها همچنین از سیستم تشخیص صدا و نمایش نور جادویی Eleanor، دستیار دیجیتالی که با لمس یک دکمه روی صفحه ظاهر می شود، قدردانی خواهند کرد. همچنین ناوبری، سیستم صوتی ممتاز و صندلی‌های دسته‌دار مجهز به گرمکن و هواکش نیز وجود دارد.
درهای رولزرویس اسپکتر از عقب باز می شوند
Scotty ReissDriving The Rolls-Royce Spook اما پشت فرمان است که این خودرو بسیار خاص است. تجربه رانندگی تماشایی، سریع و بی صدا است. رولز رویس همانند مدل های گازسوز خود، شتاب آنی را که صاحبانش می خواهند ارائه می دهد. با این حال، پیشرانه الکتریکی لذت بیشتری را ارائه می دهد: حالت B، دکمه ای که انتخابگر دنده است، اجازه می دهد تقریباً یک پدال رانندگی کنید. در حالی که این حالت ایده آل برای صرفه جویی در انرژی و پر کردن باتری در حین رانندگی است، همچنین میزان کنترل بالایی را ارائه می دهد زیرا باعث کاهش سرعت خودرو می شود. این کنترل تا حدودی احساس سنگینی خودرویی به این بزرگی را از بین می برد و به راننده احساس تسلط بیشتری در پشت فرمان می دهد.
با این حال یک احتیاط وجود دارد: اندازه و شکل این خودرو نیاز به توجه بیشتر به نقاط کور، کرکره ها و مکان های پارک باریک دارد. هنگام رانندگی با اسپکتر، باید مراقب نقاط کور ستون‌های جلو باشم و بفهمم گوشه‌های جلو و عقب آن کجاست. با این حال، من از فرمان چرخ عقب که باعث می شود این ماشین بزرگ بسیار چابک تر به نظر برسد، قدردانی می کنم.
همچنین باید به دقت در مورد پارک کردن آن فکر می‌کردم و نقاطی را که برای یک SUV بزرگ انتخاب می‌کردم انتخاب می‌کردم: دورتر در پارکینگ دورتر از ماشین‌های دیگر صرفاً برای فضای مورد نیاز برای باز کردن درها. خوشبختانه، درهای اسپکتر اجسام نزدیک به درها را حس می‌کنند و از باز شدن به داخل آن‌ها اجتناب می‌کنند - هم ماشین‌های دیگر و هم درختچه‌هایی که در مسیر ورودی من قرار دارند. من نمی توانم روی رانندگان دیگر حساب کنم که محتاط باشند.
رولزرویس اسپکتر سربرگ ستارگان، با صندلی‌های گریس وایت و گل صد تومانی
Scotty Reiss Rolls-Royce Spectre شما را به سلیقه شما سفارش می دهد لذت مالکیت رولز رویس، راه اندازی ماشین شما است، همانطور که ممکن است آشپزخانه یک سرآشپز یا پرتره های خانوادگی را مشخص کنید: انتخاب مواد، رنگ ها و جزئیات تزئینات فقط شروع است. برای تست درایو خود، زمان را در دو مدل گذراندم، هر کدام با برخی از مشترکات اما با شخصیت های متمایز. اولین رنگ الماس مشکی بود و نمای داخلی آن از گریس سفید، صورتی گل صد تومانی و چرم مشکی بود. رنگ دوم شامل رنگ های قهرمان این برند، Pea green و Disastrous Diamond با Chartreuse، صورتی گل صد تومانی و Embellish White-hot بود. هر دو مدل همچنین شامل چرخ‌های صیقلی ارتقا یافته، سیستم صوتی Bespoke و کمک راننده پیشرفته بودند. این ویژگی‌ها، و همچنین رنگ‌های سفارشی و دیگر انتخاب‌های مواد تزئینی، افزوده‌های قابل توجهی به قیمت هستند. یکی از مدل های آزمایشی ما 82000 دلار اضافه شده بود. دیگری 140000 دلار اضافی در آپشن ها داشت.
با این حال، بسیاری از چیزهایی که فکر می‌کنید رولز رویس باید داشته باشد، استاندارد هستند، از جمله ماساژ دادن صندلی‌های دارای تهویه، نمایشگر سر بالا، چترهایی که در چارچوب درها قرار می‌گیرند، سربرگ شوتینگ استار، جلوپنجره پانتئون روشن، فرمان چرخ‌های عقب، 12 نمایشگر چندرسانه ای، ناوبری و طلسم کلاه کاپوت روح خلسه که به فرمان امتداد یافته و جمع می شود.
چراغ‌های جلوی شیک و جلوپنجره پانتئون روشن در رولزرویس اسپکتر
پیشرانه الکتریکی اسکاتی ریس Phantom با BMW i7 مشترک است در طراحی Spectre، رولز رویس به دقت در مورد چگونگی قرار دادن طراحی سفارشی و جزئیات دلپذیر در یک کوپه بزرگ دو در فکر کرد. کاری که این شرکت نیازی به انجام آن نداشت، اختراع یک پیشرانه الکتریکی بود. Phantasm باتری و سیستم موتور خود را با BMW i7 به اشتراک می گذارد، یک سیستم باتری دو موتوره 102 کیلووات ساعتی که می تواند در حدود 30 دقیقه با شارژر سریع DC تا 80 درصد شارژ شود.
با این حال، برای صاحبان لوکس واقعی شارژ در خانه از طریق شارژر 240 ولت سطح دو است که می تواند به راحتی توسط یک برقکار نصب شود. با این کار، Shade می تواند یک شبه شارژ شود، بنابراین از ایستگاه های شارژ عمومی جلوگیری می کند. من هر دو را در طول تست درایو خود امتحان کردم. ماشین در خانه به خوبی شارژ می‌شد، اما وقتی می‌خواستم محدوده را تکمیل کنم، در یک ایستگاه شارژ سریع DC توقف کردم و 75 مایل را تنها در 10 دقیقه دوباره پر کردم.
و من به سوالات در مورد ماشین پاسخ دادم. مردم، به خصوص طرفداران EV، برای گفتگو در مورد ماشین توقف خواهند کرد. منحصر به فرد است، نوازنده و زیباست. و این، همراه با لطف اینکه می‌توان آن را بدون رفتن به پمپ بنزین نیرو داد، ممکن است این خودرو را به لوکس‌ترین خودروی جاده تبدیل کند.
من را در توییتر یا لینکدین دنبال کنید. Scotty ReissFollowingمن یک راهنمای دختران برای اتومبیل را تأسیس کردم تا به زنان، بزرگترین خریداران خودرو، صدایی در بازار بدهم. من همچنین نایب رئیس جوایز اتومبیل جهانی هستم که در آن با خبرنگاران برتر از سراسر جهان برای نام بردن خودروهای برتر هر سال همکاری می کنم. من عاشق ماشین، رانندگی، تکنولوژی، سفر و تجمل هستم، اما حتی بیشتر دوست دارم در مورد آنها بنویسم. من را در اینستاگرام، لینکدین و موضوعات پیدا کنید!">

* استانداردهای تحریریه چاپ
* چاپ مجدد و مجوزها

Here is more info on آخرین اخبار خودرو بدون قرعه کشی (PK) have a look at the website.

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.